Skip links

Hakkımızda

Fizyoritim Mersin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Fizyoritim Mersin olarak, 2022 yılında kurulan ve Mersin, Türkiye’de hizmet veren profesyonel bir fizyoterapi ve rehabilitasyon merkeziyiz. Yeni Mahalle, GMK Bulvarı Civanlar Plaza İş Merkezi Bina No: 3 Kat: 8 Daire: 32 Mezitli / Mersin adresinde bulunan kliniğimizde, alanında uzman fizyoterapistler ve sağlık profesyonelleri ile birlikte hastalarımıza en iyi hizmeti sunma amacıyla çalışıyoruz.

Misyonumuz, hasta odaklı yaklaşımla kaliteli ve etkili fizyoterapi hizmetleri sunarak, hastalarımızın yaşam kalitelerini artırmaktır. Bu doğrultuda, sürekli eğitim ve gelişime önem vererek en yeni teknik ve tedavi yöntemlerini kliniğimize entegre etmekteyiz.

Fizyoritimmersin.com olarak, bel ağrısı, boyun ağrısı, omuz ağrısı, donuk omuz, skolyoz, menisküs yırtığı, tenisçi dirseği, geçmeyen kas ağrıları, fibromiyalji, siyatik ağrısı, piriformis sendromu, lenfödem ve spondiloz gibi çok çeşitli hastalıkların tedavisinde uzmanlaşmış bulunmaktayız.

Hastalarımızın her birine özel bir tedavi planı hazırlayarak, onların sağlık durumlarını değerlendiren ve kişiye özgü rehabilitasyon programları sunan ekibimiz, hızlı ve kalıcı iyileşme süreçlerini desteklemektedir.

Kliniğimizde, gelişmiş fizyoterapi ekipmanları ve teknolojileri kullanarak hastalarımıza güvenli ve konforlu bir ortam sunuyoruz. Ayrıca, sürekli olarak sektördeki yenilikleri ve gelişmeleri takip eden ekibimiz sayesinde, hastalarımıza en uygun tedavi yöntemlerini sunarak yaşamlarına hızlı bir şekilde dönmelerini sağlıyoruz.

Fizyoritimmersin.com olarak, sağlık ve yaşam kalitesini ön planda tutarak, hastalarımızın ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılamayı hedefliyoruz. Güçlü ekip çalışması ve etkili iletişim ile, her hastamıza en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız.

Mersin ve çevresinde fizyoterapi ve rehabilitasyon hizmeti arayan tüm hastalarımızı, kliniğimizde deneyimli ekibimizle tanışmaya ve sağlıklı bir yaşama adım atmaya davet ediyoruz. Fizyoritimmersin.com olarak, siz değerli hastalarımızın yaşam kalitelerini yükseltmek ve sağlıklı bir yaşam sürdürmelerine katkıda bulunmak için buradayız. Profesyonel, etik ve hasta odaklı hizmet anlayışımızla, sizin için en uygun tedavi ve rehabilitasyon süreçlerini planlayarak, yaşamınızın her anında yanınızda olmayı hedefliyoruz.

Siz de Mersin ve çevresinde yaşayan ve yaşam kalitenizi artırmak isteyen hastalarımızdan biriyseniz, sizin için en uygun fizyoterapi ve rehabilitasyon süreçlerini deneyimli ekibimizle birlikte planlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp
Ara Bilgi Al 0 530 976 24 28